• Tel: (0212) 549 56 34
  • info@pusulacomputer.com

Sunucu Hizmetleri

Bilgisayar ve sunucu sayınız ne olursa olsun çalışanların ya da müşterilerin bilgiye sürekli erişimi ve yeni verilerin sisteme zamanında ve hızlı bir şekilde işlenebilmesi önemlidir. Bu nedenle yapılan sunucu yatırımlarının firmanın büyüme hedefleriyle ve iş akış süreciyle uyumlu olmalıdır.

PUSULA BİLGİSAYAR Teknik Destek ve Danışmanlık, sunucu çözümlerinde uluslararası geçerliliğe sahip sektörde kendini kanıtlamış markaların ürünlerini kullanmaktadır. Global markaların ürünleri ile firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda en iyi fiyat ve performansa sahip ürünlerle sistem ihtiyaçlarınıza, doğru ve güvenli çözümler sağlamaktayız.

Kurulum ve Destek hizmetleri, Sunucu Temini ve müşteri lokasyonlarında bulunan yazılım ve donanımların standartlara uygun olarak kurulması, birbirlerine bağlanması ve sistemin tamamen çalışır duruma getirilmesi için yapılması gereken hizmetleri kapsar.


Bununla beraber, firmanızın verilerini korumak amacıyla sunucu güvenliğinizi sağlıyoruz. Firewall güvenlik paketleri ile sunucularınızı olası dış tehditlerden koruyabilir, yaşanabilecek veri kayıpların önüne geçebilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun kapasite ve işlevselliğe sahip Firewall hizmetlerinden yararlanarak daha güvenli sunucu yönetimi yapabilirsiniz. Güvenlik duvarı hizmeti yalnızca fiziksel sunucularda kullanılmaktadır.