• Tel: (0212) 549 56 34
  • info@pusulacomputer.com

LOGO İş Uygulamaları

LOGO İş Uygulamaları sayesinde firmanızın; finans yönetimi, satın alma, üretim, bütçe yönetimi, proje yönetimi, insan kaynakları yönetimi, satış ve dağıtım gibi işletme yapınıza göre ihtiyaç duyabileceğiniz tüm servisler tek bir çatı altında toplanır. Bu çözümler ile firmanız ne kadar büyük ve yaygın ağa sahip olursa olsun ilgili departmanların birbiriyle entegre çalışmasını sağlar. Bu sayede firmanız hız ve esneklik kazanırken, eksik kaynaklar hakkında kolayca bilgi sahibi olursunuz.


Entegre bilgi sistemlerinin önemini anlamak için bir örnek verilebir. Örneğin, bir tekstil işletmesinde, personel bilgileri bir programda, satış verileri ayrı bir programda, üretim planlama bilgileri bambaşka bir programda bulunmaktadır. Bu programlar, birbirlerinden farklı yapıda yazılımlar oldukları için, sistemin tümü bütünleşik değildir.

İşletmeler departmanlarını her ne kadar coğrafi olarak farklı bölgelerde bulunduruyor olsa da, günümüz iş yönetimi; bilgi sistemin entegreliğini zorunlu kılmaktadır. Bu nokta da PUSULA BİLGİSAYAR Teknik Destek ve Danışmanlık olarak, LOGO iş uygulamalarını sizler için projelendiriyor ve danışmanlığını sağlıyoruz.