• Tel: (0212) 549 56 34
  • info@pusulacomputer.com

Logo LEM Lisansları ve Devirİlgili Dökümanlar

Hızlı İletişim

Aşağıdaki yöntemler üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Destek Talep Formu

Logo Start, Logo Go PLus, Logo bordro Plus Programı, Logo Tiger Plus, Logo Tiger Enterprise ERP Programları ve diğer tüm Logo programları için devir hizmetimiz bulunmaktadır.


Logo Yazılım ticari ürünleri kullanan firmaların yeni yıla geçiş işlemlerini kolaylaştıracak çözümler sunuyoruz. Her sene sonunda firmaların bizden genellikle talep ettikleri durum şudur:

"Biz yeni yıl için hiçbir aksama olmaksızın işlemlerimizi yapmak istiyoruz, ancak geçmiş yıllardaki işlemlerimiz de halen devam etmektedir." Bunlar henüz işlenmemiş ödeme ve tahsilatlar, henüz kesilmemiş veya kesildiği halde size ulaşmamış faturaların sisteme girilmemiş olması, muhasebe hesaplarının yeni seneye devrinin yapılabilmesi için KDV ve muhtelif beyannamelerin verilmesinin gerekliliği vb. durumlardır. Bu ve benzeri durumlar için bize ulaşabilir ve size ürettiğimiz çözümler ile işlerinizin aksamadan devamlılığını sağlayabilirsiniz.

PUSULA BİLGİSAYAR Teknik Destek ve Danışmanlık olarak, Logo programları devir işlemleri Logo Sistem Uzmanı (LSU) sertifikalı personelimiz tarafından yapılmaktadır.